• مرور اجمالی بر بازاریابی مدرن و بازاریابی پست مدرن

  کلمات کلیدی :
  جزئیات بیشتر مقاله
  • تاریخ ارائه: 1401/12/03
  • تاریخ انتشار در تی پی بین: 1401/12/03
  • تعداد بازدید: 120
  • تعداد پرسش و پاسخ ها: 0
  • شماره تماس ژورنال: 09361578210

  مرور اجمالی بر بازاریابی مدرن و بازاریابی پست مدرن

  رویکرد های بازاریابی مدرن را در مقابل پست مدرن توضیح دهید و چه ویژگی های متفاوتی را می توانند در مقابل هم داشته باشند. در بازاریابی پست مدرن ارتباط یک به یک انسان بوجود می آید و همانا بازاریابی سنتی می باشد و توسط پیشرفت های رسانه ای جدید ایجاد می شود اما بازاریابی مدرن جهانی واحد می باشد.

  و ارتباطی یک به چند را در ارتباطات بوجود می آورد. در بازاریابی مدرن به تایید برند می پردازند و در بازاریابی پست مدرن می توان به تایید مصرف کننده پرداخت شود. منشا بازاریابی پست مدرن، از جمله ویژگی های اصلی فلسفه پست مدرن می توان به عدم ثبات اشاره کرد که در آن دنیا مانند مجموعه ای از الگوهایی دیده می شود که دایماً در حال تغییر و نحول است.

  بازاریابی پست مدرن دوره ای جدید در برندینگ، تبلیغات و تفکر استراتژیک است. در این تحقیق سعی بر آن شده است که با نگاهی اجمالی و مروری به عصر مدرن و پست مدرن و بیان چالش های فلسفی بازاریابی مدرن و همپنین چالش ها با ماهیت انسان، مصرف کننده، سازمان بپردازد. و سپس ضمن بیان مکاتب بازاریابی پست مدرن، آمیخته بازاریابی و پست مدرنیسم، در انتها به بیان نتیجه در این حوزه پرداخته شده است.

سوال خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید :

با انتخاب دکمه ثبت پرسش، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در وبسایت تی پی بین اعلام میکنید
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها