کنفرانس ملی تحقیقات نوین در مدیریت توریسم، ایرانگردی و جهانگردی
سطح پشتیبانی : طلایی
اینستاگرام تی پی بین
همایش ، رویداد ، ژورنال
تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • کنفرانس ملی تحقیقات نوین در مدیریت توریسم، ایرانگردی و جهانگردی
  دسته بندی ها : مدیریت گردشگری - علوم انسانی - هنر - علوم تربیتی - جغرافیا
  سطح رویداد : ملی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1402/03/28
  تاریخ انتشار : 1401/10/24
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1402/03/24
  • زمان برگزاری : 1402/04/01
  • شهر محل برگزاری : یاسوج
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : ۰۹۱۰۱۴۲۹۸۱۰
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: tsp_eng_tech_co[at]yahoo.com

  امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت.

  در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد. با این اوصاف، شرکت فناوری و مهندسی پرتو صنعت طلایی، موسسه چهارصد جهانگرد زرآورد مازیار و با همکاری نشریه علمی علوم زیست محیطی و دانش جغرافیا کنفرانسی تحت عنوان کنفرانس ملی تحقیقات نوین در مدیریت توریسم، ایرانگردی و جهانگردی در مورخ 1تیر ماه 1402 در یاسوج برگزار می نماید.

  لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند. این کنفرانس امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

  کنفرانس ملی تحقیقات نوین در مدیریت توریسم، ایرانگردی و جهانگردی

  محورهای همایش

  مدیریت و گردشگری، بازاریابی و گردشگری، کارآفرینی و گردشگری، اقتصاد و گردشگری، توسعه پایدار و گردشگری، آموزش و گردشگری ،فرهنگ و گردشگری، تکنولوژی اطلاعات و گردشگری، هنر و گردشگری، بحرانها و گردشگری، انواع جاذبه های گردشگری، مدیریت گردشگری، مدیریت کارآفرینی، مدیریت جهانگردی، مدیریت استراتژیک گردشگری و سایر موضوعات مرتبط

مقالات جدیدترین ژورنال ها