تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی
  دسته بندی ها : آمار - مهندسی شیمی - علوم پایه - مهندسی کامپیوتر - ریاضی
  سطح رویداد : بین المللی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1402/06/05
  تاریخ انتشار : 1402/02/18
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1402/06/01
  • زمان برگزاری : 1402/06/28
  • شهر محل برگزاری : تفلیس
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : 02171053199
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: info[at]confitc.ir

  هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی

  با استعانت از درگاه خدای متعال، شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان، «هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی» را با هدف رشد و توسعه علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه ی زمینه های مطرح در کنفرانس، برگزار می کنند.

  با توجه به عدم وجود علوم و تحقیقات کافی در زمینه فناوریهای نوین و تکنولوژی، چرخه اقتصاد کشور با چالش های جدی روبروست که می بایست این چالش ها شناسایی،رفع و زمینه برای ارئه راهکارهای لازم فراهم شود. علوم پایه و مهندسی رشته هایی هستند که ارتباط تنگاتنگی را با صنعت دارند. از اینرو برگزاری کنفرانس هایی در این زمینه امکان این ارتباط را بیش از پیش فراهم می آورد. شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، در جهت رشد دانش کشور، هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی در تیر ماه 1402 برگزار می نماید. هدف اصلی برگزاری این کنفرانس استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی کشور برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی و بکارگیری یافته های جدید جهت بکارگیری در بخش صنعت کشور می باشد.

  هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم پایه، مهندسی و تکنولوژی

  تاکید کنفرانس بر جنبه های بنیادی، کاربردی، راهبردی، توسعه ای و نیز آموزشی است که از مزایای خاص در سطح کشور برخوردار است. از تمامی محققان، دانشگاهیان و صاحب نظران دعوت می شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس، کارگاههای آموزشی با تبادل یافته های علمی-پژوهشی، فناوری و کاربردی خود زمینه ساز اشاعه و توسعه ی دانش عمومی و ارائه قابلیت های تکنولوژی در زمینه های مختلف کنفرانس شوند.

مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها