حوزه های تحت پوشش ژورنال
 • ارزیابی عملکرد منابع انسانی مطالعه موردی: شرکت ایران تابلو

  نویسندگان :
  جزئیات بیشتر مقاله
  • تاریخ ارائه: 1401/09/07
  • تاریخ انتشار در تی پی بین: 1401/09/27
  • تعداد بازدید: 264
  • تعداد پرسش و پاسخ ها: 0
  • شماره تماس ژورنال: 02133202487

  ارزیابی عملکرد منابع انسانی مطالعه موردی: شرکت ایران تابلو

  منابع انسانی سرمایه‌های بنیادی سازمان‌ها و منشاء هرگونه تحول و نوآوری در سازمان‌ها هستند. سرمایه تنها حاصل کار منابع انسانی است که بدون وجود نیروی انسانی اصلا وجود نمی‌داشت، بنابراین منابع انسانی در مقایسه با سرمایه، از آن ممتازتر و برتر است. از این رو هدف از تحقیق حاضر، بررسی فرآیند ارزیابی عملکرد منابع انسانی در شرکت ایران تابلو می‌باشد.

  برای این منظور تلاش شد، فرم‌های مورد استفاده و فرآیند ارزیابی را مورد بررسی قرار دهیم. نتایج بدست آمده نشان داد که به نسبت سال 95 تعداد 14 نفر در سال 96 به کارکنان ایران تابلو اضافه شده‌اند. در سال 96 از نظر سنی، 50 درصد سن نفرات شاغل زیر 35 سال می باشد که عملاً  اکثریت سنی کارکنان به صورت جوان می باشد.

  در سال 96 از نظر سابقه 46 درصد نیروی کار به صورت کمتر از 5 سال سابقه می‌باشند و 54 درصد نفرات با سابقه بالاتر از 5 سال در شرکت مشغول به کار می باشند. در سال 96 از نظر سطح تحصیلات نسبت به سال گذشته در سطح کارشناسی ارشد 1 نفر و در سطوح  کارشناسی و کاردانی 6 نفر اضافه شده است. ضمنا متاسفانه تعداد 2 نفر با تحصیلات ابتدایی در سال 96  به مجموعه اضافه شده‌اند.

سوال خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید :

با انتخاب دکمه ثبت پرسش، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در وبسایت تی پی بین اعلام میکنید
مقالات جدیدترین ژورنال ها